İdeal Kariyer

Hakkımızda

2008 tarihinde eğitim hizmetine başlayan İdeal Sürücü Kursları, kaliteli eğitim ve güler yüzlü hizmet prensibini benimsemiş ve yıllar içerisinde biriktirdiği tecrübesiyle kendi standartlarını oluşturmuştur.

Bu gün 2 (iki ) şubemiz, yetişmiş uzman kadromuz, yeni araç filomuzla sizlere hizmet vermekte olan kurslarımız sektöründe marka değerine ulaşmış ender kurslar arasına girmeyi başarmıştır. Trafikte sorunsuz bireyler yetiştirmeyi amaçlayan İdeal Sürücü Kursları üstlenmiş olduğu sorumluluğu önemsemekte ve kursiyerlerin hem teorik hem de direksiyon eğitimlerinde birebir eğitim modelini uygulayarak kalıcı öğrenme ve başarı odaklı çalışmaktadır.

Eğitimde en yeni teknikleri benimseyen kurslarımız akıllı sınıfları ve dijital öğrenme ortamları ile teknolojinin bütün olanaklarını bünyesinde barındırmaktadır. Tüm ehliyet sınıflarında son model araçları bünyesinde bulunduran kurslarımız konusunda uzman öğreticilerimiz ile direksiyon eğitimini konforlu ve ayrıcalıklı bir hale taşımaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşım ve sürdürülebilir iletişim prensibini benimseyen İdeal Sürücü Kursları müşteri hizmetleri standardını en üst düzeyde sunmaya gayret ederek mutlu müşteriler kazanmayı hedeflemektedir. Bu nedenle çözüm odaklı, beklentilere cevap verebilen, şeffaf bir hizmet sağlamayı prensip edinmiştir.

Aynı zamanda kurumsal alanda da iş birlikleri ve çözümler sunan İdeal Sürücü Kursları şirket içi eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile portföyünü genişletmektedir.

İşte tüm bu birikim ile geride bıraktığımız yıllar içerisinde binlerce kişiyi ehliyet sahibi yapmanın haklı gurunu yaşamaktayız.

Vizyonumuz

Bilincini, bilgi birikimini, deneyimlerini öz kaynaklarını bireyin ve toplumun eğitimine ve gelişmesine yönelik kullanmaktır.

Kurumsal yapımız ile;

-Öğrencilerimize,

-Çalışanlarımıza,

-Topluma ve çevreye

Katıldığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktadır.

Misyonumuz

-Kursiyerlerimize ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

-Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.

-Trafikte; kurallara uyan saygı odaklı sürücüleri yetiştirerek, çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.

-Etkin ekip çalışmasına inanırız